O mně

Ahoj! Zdravím a vítám Vás na svých nových internetových stránkách. Věřím, že se Vám budou líbit a splní Vaše očekávání.

Narodila jsem se před 34 lety ve znamení Blíženců. Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Krnově a úspěšně jsem zvládla v roce 2001 Ostravskou univerzitu, obor učitelství pro nižší stupeň. Takže v současné době je ze mě paní učitelka bez praxe.

V roce 1995 jsem zvítězila v soutěži Miss České republiky a život nabral jiné obrátky. V témže roce jsem odjela soutěžit na měsíc do tureckého Istanbulu o titul Miss Europe.
V konkurenci 40 dívek z celé Evropy jsem si přivezla i titul zahraniční a v říjnu 1995 jsem se stala MISS Europe 1995. Díky titulu jsem se měla možnost podívat do různých nádherných míst jako např.: Seyschely, Nový Zéland, Reunion, Austrálie, Paříž, Jordánsko, USA a jiné, kde vznikaly reklamní kampaně a fotografie, nebo se jednalo o reprezentaci ČR.

V současné době bydlím a žiji v Kravařích na Opavsku, mám jednoho manžela a dvě úžasné děti, desetiletou Nikol a šestiletého Davida. A jelikož pomalu opouštím dráhu modelky, začínám se více věnovat moderování, realizaci spol. akcí, moderování večírků a firemních akcí. Čas od času si nějakou kampaň nafotím, protože mě to stále baví. Práci moderátorky jsem si vyzkoušela jako moderátorka Dobrého rána v České televizi, které jsem 2 roky moderovala s Radkem Erbenem a spolupráce s televizí pokračovala i v taneční soutěži Star Dance.

Před nedávnem jsem byla zvolena diváky jako nejoblíbenější Miss od počátků soutěží Miss ČR.